Advertorial

Lumbak Pro™. רק 10 דקות ביום: מתקן את היציבה ומקל על כאבי גב

שתף את ההנחה הזו עם משפחה וחברים.
"אלפי אנשים נותנים למוצר זה ברשת ביקורת של: ⭐⭐⭐⭐⭐"

בקצרה: הקלה על כאבי גב כבר לאחר שבועיים של שימוש נכון ויומיומי, 5 עד 10 דקות בלבד מדי יום. המכשיר למתיחת הגבLumbak Pro™ Back Stretcher  עושה שימוש במתיחות ואקופונקטורה להקלה על כל סוגי כאבי הגב על ידי לחץ החוליות ושיפור זרימת הדם בעמוד השדרה.

כל מי שסובל מכאבי גב יודע מהי העלות של ביקור אצל פיזיותרפיסט, כירופרקט ומעסים למיניהם.

זו הסיבה שהמכשיר למתיחת הגב Lumbak Pro™ מהווה את הפיתרון החסכוני ביותר לכאבי גב כרוניים, נוקשות שרירים, כאב סכיאטי - מאזור הנוחות שבביתך.

מספיק להשתמש בו פעמיים ביום במשך חמש דקות כדי להתחיל לראות תוצאות תוך מספר שבועות

הקל על כאב הגב, מותח ומרפא את הגב שלך עם מעסה מותני זה!

הקלה על כאבי הגב באמצעות מתיחה ייחודית

הוא מכשיר מתיחה המאפשר לך למתוח את הגב ולהקל על כאבי גב באזור הנוחות של ביתך או משרדך, בשעת הצורך בכל עת. המכשיר משלב מתיחות וטיפול בדיקור סיני לשיפור זרימת הדם דרך עמוד השדרה, ומאפשר לחומרים מזינים לחדור פנימה, שבסופו של דבר מוביל לשיכוך הכאב.

בעזרת כוח הכבידה, Lumbak Pro™ משחזר את העקמומיות הטבעית של הגב ועשוי לְהַפֵּךְ את הנזק שנגרם לגב בעקבות שנים של יציבה לקויה. רק 10 דקות מידי יום. זה כל מה שדרוש על מנת שהמכשיר למתיחת גב יקל על כאבי גב כרוניים.

תוצאות מהירות וארוכות טווח

תוצאות לטווח הקצר: לאחר תרגול המתיחות הראשון תוכל כבר להבחין בשיפור וההקלה שנמשכים לאורך כל היום.

תוצאות לטווח הארוך: בממוצע, לקוחות מדווחים על שיפור לאחר 3 עד 5 ימי שימוש מתמיד ונכון, והקלה משמעותית לאחר שבועיים של שימוש.

ביטחון עצמי ושיפור היציבה: המכשיר נועד לסנכרן עם העקמומיות הטבעית של עמוד השדרה ולספק לך את הנוחות המירבית להירגעות ומתוך כך להתמתחות באופן פסיבי.

לאחר שבועיים של שימוש, משתמשים מדווחים על הליכה זקופה יותר עם ביטחון רב יותר ויציבה טובה יותר.

מסייע להקל על כאב הגב והלחץ על עמוד השדרה

טיפול ב- 3 רמות מתיחה 

מתיחת הגב היא דרך פשוטה לשיפור בריאות עמוד השדרה ולהרפיית נוקשות שרירים. על ידי הגברת זרימת הדם והארכת עמוד השדרה, המכשיר למתיחת הגב עוזר להקל על כאבי הגב. על מנת לשפר את חווית המתיחות, המכשיר מאפשר לך להגדיר שלוש רמות מתיחה שונות כדי להגן על עמוד השדרה שלך ולמנוע כל פציעה אפשרית.

למתחילים אנו ממליצים להתחיל ברמה הנמוכה ביותר ועם הזמן להתקדם לשלב הבא להשגת תוצאות טובות יותר.

כיצד זה פועל?

כאבי גב נוצרים כאשר יש ירידה ברווח בין הדיסקים הבין חולייתיים, מצב הגורם לבעיות כמו ירידה בזרימת הדם ורדיקולופתיה.

Lumbak Pro™ הוא מכשיר גמיש המאפשר לך להגדיר שלוש רמות מתיחה שונות. בשכיבה, כוח המשיכה מאפשר לחזית גופך להימתח ללא מאמץ כלפי מעלה. השרירים הסובבים מתחילים להירגע, דוחסים בעדינות את הדיסקים בחוליות, מיישרים את עמוד השדרה, משחררים מתח וכאב. אתה תיהיה מופתע עד כמה טוב זה מרגיש!

טיפול אקופונקטורה להמרצת זרימת הדם, הרפיה והפחתת לחץ

כשאתה נשכב על מכשיר למתיחת הגב, עמוד השדרה שלך משחרר לחץ ומגדיל את שטח החוליות ומאפשר לדם טרי לזרום בדיסקי עמוד השדרה שלך. כדי לשפר

את השפעותיו, המכשיר שלנו משתמש גם ב- 70 נקודות אקופרסורה המגבירות בייתר מרץ את זרימת הדם.

דיסקים בעמוד השדרה זקוקים לחמצן ולחומרים המזינים שדם טרי זה מספק לריפוי עמוד השדרה ולהקלה על הכאב. מתיחת עמוד השדרה מעלה את רמות הפרוטאוגליקנים, חומר המצוי בעמוד השדרה שלך אשר ממלא תפקיד חשוב בתהליך ריפוי עמוד השדרה.

עבור מי זה נועד?

אם אתה מרבה בישיבה מול מחשב, נוהג להרים פריטים כבדים באופן קבוע, סובל מפציעות גב או פשוט סובל מכאבי גב כרוניים אז Lumbak Pro™ מושלם עבורך.

Lumbak Pro™ תוכנן במיוחד כדי להיות המכשיר למתיחת הגב האישי שלך, שניתן להשתמש בו באזור הנוחות של ביתך, בכל עת, ובמחיר נמוך מאוד בהשוואה לטיפולים כירופרקטיים יקרים.

הפיתרון המושלם עבור כל מי שמחפש הקלה בכאבי גב לטווח הארוך.

איכות מעולה ומשלוח מהיר. האתר מציע יתרונות רבים! המחירים טובים וההזמנה מגיעה בזמן שהובטח. קניתי שתי יחידות כי זו הייתה העסקה המשתלמת ביותר עבורי. אני בהחלט חושב שאחזור לקנות עוד כשאצטרך

זו הייתה הפעם הראשונה שקניתי מוצר כזה דרך האתר. תמיד הייתי מאד נאמנה למותגים ידועים שהיו הרבה יותר יקרים. ההבדל במחיר ובמידע על המוצר בהשוואה למוצרים דומים גרם לי להחליט לקנות מהאתר הפעם. לאחר שהמוצר הגיע בזמן והשתמשתי בו מספר שבועות, אני מוכרחה לומר שאני מאד מרוצה ממה שקיבלתי. אני ממליצה בחום!

רכישת מוצר זה ריגשה אותי עד מאד! המוצר עונה על כל הציפיות. כמו כן, המשלוח מגיע בזמן והוא מגיע בקופסה מוגנת היטב בכדי לא לפגוע במוצר עצמו. בדקתי ביקורות על מותגים דומים אחרים אך מעולם לא השתכנעתי ששווה לרכוש אותם. אך המוצר הזה היה ללא ספק רכישה מצוינת עבורי.

איך משתמשים?

אנו ממליצים להשתמש במכשיר Lumbak Pro™ בין 5 ל- 10 דקות פעמיים ביום על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. להלן מדריך שלב אחר שלב להגדרה נכונה של מכשיר למתיחת הגב שלך:

1.    הנח את הבסיס ואת הקשת על משטח ישר כשקצה הבסיס פונה אליך.

2.    רד על הברכיים לייצב את הבסיס ולהתאים את הצד הרחב יותר של הקשת בקצה הבסיס.

3.    לחץ עם הברכיים על קצה הבסיס, והפעל כוח מסוים לכיפוף הקשת.

4.    לבסוף התאם את הקשת לרמה הרצויה ושכב עליה כדי להתחיל במתיחת הגב.

יתרונות עיקריים

  • השלמה אידיאלית לכל מי שמבלה זמן רב בישיבה מול המחשב, המרים לעיתים קרובות חפצים כבדים, הסובל מפגיעות גב או פשוט סובל מכאבי גב כרוניים.

  • זהו הפיתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין לסלק כאבי גב בטווח הארוך.

  • ניתן לכוונן את הגובה ב -3 רמות כך שיתאים לכל מתיחה.

  • כל שעליך לעשות הוא להשתמש בו פעמיים ביום במשך חמש דקות כדי להתחיל לראות תוצאות תוך מספר שבועות.

חסרונות

  • הוא נמכר באופן מקוון רק דרך האתר הרשמי שלו.

מסקנה: האם זה שווה את זה?

בקיצור, כן! זה ממש עוזר! מצאנו שהוא שימושי ביותר במצבים הבאים:

 ✅כאבי גב תחתון
✅ נוקשות שרירים
✅ כאב סכיאטי

✅ תוצאות תוך שבועיים
✅ שיפור היציבה שלך

קידום: עכשיו 50% הנחה ומשלוח חינם ברחבי העולם לזמן מוגבל!

לחץ לבדיקת זמינות

שתף את ההנחה הזו עם משפחה וחברים.

אתר זה הוא פרסומת ולא פוסט חדשותי. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה או מצב בריאותי כלשהו. אין לראות במידע המסופק במסמך זה תחליף לייעוץ של רופא או איש מקצוע אחר בתחום הבריאות. מוצר זה אינו מיועד לשימוש רפואי. הם יכולים להיות שימושיים במצבים מסוימים בסיכון גבוה אף פעם לא כתחליף. מכיוון שכל אדם שונה, התוצאות עשויות להשתנות.

Lumbak Pro™

1) הזמינו את Lumbak Pro ™ עוד היום דרך האתר הרשמי במחיר רב. חנות רשמית

2) התחל להשתמש ב- Lumbak Pro ™ והקל על הכאב, נמתח והרגע את הגב בעזרת העיסוי המותני הזה.

לחץ לבדיקת זמינות